معرفی بازارکتاب اندروید ، آیفون و ویندوزفون

بسم الله الرحمن الرحیم

 

راهنمای استفاده و معرفی نرم افزار بازار کتاب قائمیه نسخه اندروید ، آیفون و ویندوز فوندانلود و مشاهده صفحه نرم افزار آیفون (ios) درسایت های :دانلود و مشاهده صفحه نرم افزار اندروید (Android) درسایت های :دانلود و مشاهده صفحه نرم افزار ویندوزفون (WindowsPhone) درسایت های :بازار کتاب دیجیتالی قائمیه ویژه سیستم عامل اندروید (برای گوشیهای Android ،  شرکت Google )

این نرم افزار اولین مارکت ایرانی جهت عرضه کتاب دیجیتالی به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی می باشدکه در آینده به بیش از بیست زبان زنده دنیا ارتقاء می یابد

نرم افزار مذکور مبتنی بر فناوری های روز به مدت 3 سال با تلاش بی وقفه ی تیم فنی و تحقیقاتی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان جهت تسهیل استفاده از کتابهاى شیعه با عنوان " بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " بر روى سیستم عامل اندروید طراحی و تولید شده است .

 

----------

 

بازار کتاب دیجیتالی قائمیه ویژه سیستم عامل ios (برای گوشیهای iphoone ، آیفون و ipad ، آی پد - شرکت Apple، اپل )

 این نرم افزار اولین مارکت ایرانی جهت عرضه کتاب دیجیتالی به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی ویژه سیستم عامل ios می باشدکه در آینده به بیش از بیست زبان زنده دنیا ارتقاء می یابد.نرم افزار مذکور مبتنی بر فناوری های روز با تلاش بی وقفه ی تیم فنی و تحقیقاتی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان جهت تسهیل استفاده از کتابهاى شیعه با عنوان " بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " بر روى سیستم عامل ios طراحی و تولید شده است .

بازار کتاب دیجیتالی قائمیه ویژه سیستم عامل ویندوز فون  (برای گوشیها و تبلت های  windows phone  - شرکت Microsoft، مایکروسافت )

 این نرم افزار اولین مارکت ایرانی جهت عرضه کتاب دیجیتالی به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی ویژه سیستم عامل ویندوز فون windows phone می باشدکه در آینده به بیش از بیست زبان زنده دنیا ارتقاء می یابد.نرم افزار مذکور مبتنی بر فناوری های روز با تلاش بی وقفه ی تیم فنی و تحقیقاتی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان جهت تسهیل استفاده از کتابهاى شیعه با عنوان " بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " بر روى سیستم عامل ویندوز فون windows phone طراحی و تولید شده است .

480.679.jpg

مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان این نوید را به کابران تلفن همراه سیستم عامل ویندوز  و استفاده کنندگان آن داد که در آینده ی نزدیک از نرم افزار بازار کتاب

دیجیتالی ویژه ی ویندوز رونمائی خواهد شد .

 

01.jpg

 


از مهمترین وی‍‍‍‍ژگیهای نرم افزار:

  • سهولت کاربرى،

  • فروشگاه مجازی خرید کتاب و رفع دغدقه ی ناشرین و مولفین ،

  • وجود محتواهای پاک و مفید ،

  • دسترسی به کتاب های رایگان

  • سرعت مناسب نرم افزار

  • امکان جستجو در متن ، فهرست و عنوان کتابها

  • دسترسی به کتابها با زبان های مختلف

  • امکان دسترسی به بیش از 15000 پانزده هزار جلد کتاب که این تعداد از منابع مختلف به صورت مداوم افزایش خواهد یافت،

 

------


دستاورد های اصلی سایت مرکز:

به نشانی www.ghaemiyeh.com مى توان به تولید 15 هزار کتاب در پنج فرمت که مجموعا بالغ بر 70000 (هفتاد هزار) نرم افزار کتاب دیجیتالی با فرمت های جاوا ، اندروید ، PDF، EPUB،GHB و html قابل استفاده در تلفن های همراه ، رایانه ها ، تبلت و گجدها در 14 پلتفرم مختلف نرم افزاری و دانلود رایگان آنها به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی نام برد.

 امکانات نرم افزار بازار کتاب دیجیتالی قائمیه نسخه اندروید ، آیفون و ویندوز فون :
این برنامه بر مبناى سیستم عامل اندروید ، آیفون و ویندوز فون همراه با پشتیبانی زبان هاى فارسى ، عربى و انگلیسی .
نمایش گرافیکى و لیستى طبقه بندى کتابها و در منوى اصلى برنامه.
قفسه آخرین کتاب های خوانده شده در منوى اصلى برنامه.
"قفسه کتابهاى من" که عبارت است از آخرین کتاب هاى بارگزارى شده در برنامه.
"محبوب ترین کتاب ها " نمایش بیشترین کتاب های دانلود شده در منوى اصلى برنامه.
بارگذارى مستقیم کتابها از سایت کتابخانه دیجیتالی قائمیه بر روى دستگاه.
استفاده از لیست آفلاین کتابخانه برنامه و اتصال به اینترنت جهت دریافت آنها.
امکان نظر دهی و رتبه بندی در کتاب ها .
امکان انتخاب کتابها جهت بارگذارى.
نمایش و جستجو در لیست کتابهاى قفسه من ، کتابخانه آنلاین وآفلاین برنامه بر حسب: موضوع، مؤلف، مترجم، ناشر و جدیدترین ها و نیز انتخاب زبان کتب (فارسى ، عربى و انگلیسی).
جستجوى کامل و سریع در داخل متون کتابهاى بارگذارى شده و نیز جستجوى مشخصات آنها.
نمایش فهرست درختی کتاب .
امکان تغییر اندازه و نام فونت ، حاشیه صفحه طول خطوط ، تراز بندی و رنگی کردن اعراب در برنامه.
نمایش ساده و زیباى صفحات و انتقال بین صفحات به همراه انیمیشن های زیبا.
امکان عضویت اینترنتی و SMS در برنامه .
امکان ایجاد حساب کاربری ،خرید کتاب و شارژ آنلاین در برنامه.
امکان ارسال متون از طریق پیام کوتاه، اشتراک گذاری ، و یا ویرایش آنها.
نمایش فهارس محتوائى وجستجوى سریع در سایر کتابها.
امکان علامت گذاری (Highlight) و نشانه گذاری متن (Bookmark) و مدیریت آنها.
ایجاد نوار ابزار سریع جهت ارجاع به صفحات کتاب.
امکان تغییر جهت حالت صفحه به صورت افقى یا عمودی و خودکار در برنامه .
امکان مطالعه کتاب در سه حالت شب ، روز و سپیا .
مدیریت بارگذارى کتابها و به روز رسانى آن ها در هنگام ارتباط با اینترنت.
امکان اضافه کردن فایل های کتاب و انتقال آنها به شاخه برنامه در دستگاه از طریق کارت حافظه با پسوند (GHM).
یادآورى کاربر به کتابهاى به روز رسانى شده و فراهم نمودن به روز رسانى خودکار آن ها.
امکان افزودن کتابها با انتقال آنها به شاخه برنامه در دستگاه.
تابلوى اعلانات جهت اطلاع رسانى به کاربر.
امکان تنظیمات مورد نیاز در برنامه .
راهنمای جامع جهت آشنایی کامل با برنامه به 3 زبان فارسی، عربی و انگلیسی .
امکانات برنامه ریزى شده براى ویرایش هاى آتى:
جستجوى متن آنلاین: جستجو در کلیه کتابهاى کتابخانه دیجیتالی قائمیه بدون محدود شدن به کتاب هاى بارگذارى شده.
امکان تغییر رنگ خط و زمینه صفحه.
حاشیه نویسی و یادداشت برداری از متن (Comment) و مدیریت آن.
پشتیبانی از FootNote (پاورقی).
پشتیبانی از تصویر در بین متون به همراه صوت .
پشتیبانی از کتاب های متنی و صوت همگام با متن
امکان wiki متون کتاب ها به یکدیگر .
نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری سیستم عامل اندروید:
سیستم عامل:اندروید نسخه 1.6 و بالاتر
پیش نیاز:ندارد
حافظه دیسک: 10 مگابایت پس از نصب اولیه
حافظه موقت:حداقل 30 مگابایت

نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری سیستم عامل IOS:

سیستم عامل :ios نسخه 5 و بالاتر

پیش نیاز:ندارد

حافظه دیسک: 10 مگابایت پس از نصب اولیه

حافظه موقت:حداقل 50 مگابایت

نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری سیستم عامل ویندوز فون :

سیستم عامل : ویندوز فون windows phone نسخه 8 و بالاتر

پیش نیاز:ندارد

حافظه دیسک: 20 مگابایت پس از نصب اولیه

حافظه موقت:حداقل 50 مگابایت

!!قابل توجه کاربران


آنچه که هفت سال و اندی قبل، به عنوان یک حرکت فرهنگی ساده آغاز گردید، به تدریج به مجموعه ای بزرگ تبدیل شده است که هزاران عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلا‌م) را ماهانه پذیرا می باشد. شیوه خاص طراحی صفحات این کتابخانه آنلا‌ین و آفلاین، مبتنی بر آسانی و سهولت دسترسی کاربران به نرم افزارها با فرمت اندروید، در این نرم افزار، آنرا به یکی از اصیل ترین منابع دسترسی به کتب متنوع شیعی تبدیل نموده است. هدف اصلی این کتابخانه، ارائه خدمت به حقیقت جویان فارسی زبان، عربی زبان و انگلیسی زبانی است که جهت مطالعه و تحقیق، نیاز به دسترسی به منابع پربار شیعی دارند و به دلا‌یل مختلف قادر به تهیه آنها نیستند. ان شاء الله در آینده، این نرم افزار، به زبان های دیگر نیز ارائه خواهد شد.آنچه که هفت سال و اندی قبل، به عنوان یک حرکت فرهنگی ساده آغاز گردید، به تدریج به مجموعه ای بزرگ تبدیل شده است که هزاران عاشق اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلا‌م) را ماهانه پذیرا می باشد. شیوه خاص طراحی صفحات این کتابخانه آنلا‌ین و آفلاین، مبتنی بر آسانی و سهولت دسترسی کاربران به نرم افزارها با فرمت اندروید، در این نرم افزار، آنرا به یکی از اصیل ترین منابع دسترسی به کتب متنوع شیعی تبدیل نموده است. هدف اصلی این کتابخانه، ارائه خدمت به حقیقت جویان فارسی زبان، عربی زبان و انگلیسی زبانی است که جهت مطالعه و تحقیق، نیاز به دسترسی به منابع پربار شیعی دارند و به دلا‌یل مختلف قادر به تهیه آنها نیستند. ان شاء الله در آینده، این نرم افزار، به زبان های دیگر نیز ارائه خواهد شد.

ما به هیچ وجه بر آن نیستیم تا حقوق مادی و معنوی مؤلفان و ناشران آثار را نادیده بگیریم و از اینرو حداکثر توانمان را به کار گرفته ایم تا بتوانیم رضایت آنان را جلب کنیم و تا کنون موفق به اخذ بیش از پنج هزار مجوز از مؤلفین و ناشرین بوده ایم. در صورت عدم رضایت مؤلّف یا ناشر هر کتاب، آن کتاب از دسترس خارج می گردد.


تذکر:
هرگونه اشکال، غلط املائی، ایراد ویراستاری یا محتوایی کتابها را در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید، تا سریعاً مورد بررسی قرار گیرد.
در ضمن، در این برنامه هر ناشر و مؤلفی می تواند با تماس با مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان - به شماره 09132000109 کتاب های مورد نظر خود را جهت عرضه رایگان و یا نقدی و ریالی آن به ما بسپارد.


قابل توجه مولفین و ناشرین محترم


تولید و فروش نسخه دیجیتال کتاب شما در اولین مارکت اندرویدی و IOS ایرانی به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی
"بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " یک بستر جدید و امن نرم افزاری جهت نشر، بازاریابی و فروش انواع محتوای دیجیتالی در قالب کتب چند رسانه ای است. "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هر زمان و مکان بدون هیچ محدودیتی به مطالعه بپردازید و دانش خود را افزایش دهید. شما با استفاده از کتاب هایی که در این بستر تولید شده اند دیگر مشکلات کتاب های سنتی را نخواهید داشت. مشکلاتی از قبیل: قیمت بالای کتاب،دردسترس نبودن کتاب ، خستگی چشم، حمل کتب سنگین و…


چرا "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " ؟


من یک کاربر هستم


جوانان ایرانی
"بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " محصول منحصر به فردی است که توسط جوانان شیعی طراحی و اجرا شده است. حرکتی نو برای دسترسی به کتاب ها به زبان های مختلف در سرتاسر جهان، در جهت نشر معارف قرآن و عترت (علیم السلام ) .
فناوری و هنر ایرانی، اسلامی در خدمت آموزش
"بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " با ترکیب فناوری و هنر، آن هم از نوع ایرانی، اسلامی فرصت های جدید مطالعاتی و آموزشی را فراهم می کند تا از این به بعد در مترو، پارک، جلسات، تاکسی، قبل از خواب، خانه، اوقات فراغت و... می توانید مطالعه کنید! آن هم به روشی متفاوت و موثر .
رایگان برای همه
استفاده از نرم افزار "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " برای همه رایگان است. ما تلاش کرده ایم از این طریق امکان استفاده از این محصول را برای تمامی افراد فراهم کنیم، تا به گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و گسترش معارف قرآن و عترت (علیهم السلام) در همه سطوح جامعه کمک کرده باشیم.
کتاب های ارزان تر، مطالعه بیشتر
قیمت کتاب های تولید شده در "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " نسبت به نسخه مشابه چاپی آن بسیار پایین تر است. این مزیت امکان دسترسی بیشتر به کتاب های متنوع را برای خواننده فراهم می کند.
همیشه در دسترس
از این پس می توانید تنها با چند کلیک از جدیدترین کتب مورد علاقه خود مطلع شوید. و تنها با یک کلیک آن را تهیه و مطالعه کنید! برای این کار فقط کافیست به اینترنت متصل باشید.
اجرا با هر وسیله
فایل های "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " قابل انتقال هستند. شما در موبایل، کامپیوتر شخصی و بزودی در دیگر بستر های نرم افزاری می توانید از طریق نرم افزار "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " ، کتاب های خود را مطالعه کنید.
صدا، تصویر و لذت از مطالعه
کتاب های "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " می توانند به شکل چندرسانه ای و جذاب ارائه شوند! ترکیبی از صدا، متن، تصویر و ... برای شما مطالعه ای لذت بخش را به ارمغان می آورد.
کتاب هایی که از دست نمی روند
با "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " دیگر نگران از دست دادن کتاب های خود نباشید. ما همیشه یک نسخه از آن را برای شما در کتابخانه شخصیتان نگهداری می کنیم.
مطالعه، همیشه و در همه جا
شما می توانید از طریق گوشی تلفن همراه ، تبلت و کامپیوتر خود، همیشه و در همه جا به مطالعه و یادگیری اقدام کنید. پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

دسترسی از همه جای دنیا

با توجه به سخت بودن و در مواردی غیر ممکن بودن و یا هزینه داشتن انتقال کتاب به کشورهای مختلف شنگان معارف شیعی از سرتا سر دنیا می توانند به متون ناب و پاک کتب شیعی و اسلامی دسترسی سریع و آسان داشته باشند


من یک ناشر هستم


تولید رایگان
تولید کتاب ها توسط ما و بصورت رایگان صورت می گیرد! هیچ هزینه ای بابت تولید کتاب ها از شما دریافت نمی شود!
امنیت بالا، اطمینان در انتشار
فایل های "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " امن هستند! یعنی تنها کسانی که فایل های "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " را خریده اند می توانند آن را مطالعه کنند! فایل های "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " مانند فایل های Word و PDF نیستند که به راحتی مورد استفاده قرار گیرند!
بازارهای جدید برای محتوای گذشته
ایجاد کانال در آمدی جدید برای محتوای از قبل موجود! قطعا تا کنون تعداد زیادی کتاب چاپ کرده اید! یا اینکه هزینه زیادی برای تولید محتوای چند رسانه ای صرف کرده اید! چرا آنها را در این بستر جذاب ارایه نمی دهید؟ مگر برای شما هزینه دارد!
برندسازی به سبک "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه "!
با حضور در "بازار کتاب دیجیتالی قائمیه " به بیش از 20 بیست میلیون کاربرخواننده کتاب در سراسر جهان معرفی و دیده می شوید! کاربران ما همه علاقه مندان به کتاب، کتابخوانی و یادگیری، آن هم به سبکی نوین هستند!
صادرات؛ راه حلی جدید
صادرات کتاب و محتوا؟ ایرانی ها،عرب ها و انگلیسی زبانان در هر جایی در دنیا می توانند از کتاب های شما استفاده کنند؟ تا به حال به این گزینه فکر کردید! بله،تولید کتاب و محتوای دیجیتال، تولید ملی. استقبال کاربران از کتاب های دیجیتالی از چند سال گذشته بسیار چشمگیر بوده است.
گزارشات لحظه ای
کنترل پنل لحظه ای از میران فروش ،تعداد مخاطبین،میزان استقبال از کتاب ها و محتوای شما و...
من ناشر حافظ محیط زیست هستم
کاغذ؟! اینجا دیگر نگران کاغذ نباشید؟ کاغذی در کار نیست، همه چیز دیجیتال است، سهم شما از حمایت از درختان و محیط زیست چقدر است؟

 

بازدید 9106 بار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

# پاسخ: معرفی بازارکتاب اندرویدرجبی 1393-10-26 08:14
تلاش شما در راستای ترویج علوم اهل بیت ستودنی است ان شا الله مقبول حضرت حق و امام زمان ارواحنا له الفداء باشد. دعای این حقیر عاقبت بخیری برای شماست
پاسخ دادن
# اشکالمهدی 1393-11-15 14:01
سلام علیکم
من هر کاری کردم کتابی دانلود نتونستم
برنامه متوقف میشه
گوشی گلگسی نوت 4
خواهشمندم بررسی کنید
.........................
پاسخ ما
سلام بر دوست عزيز
موضوع در حال بررسي است انشاء الله در چند روز آينده حل مي شود يا علي مدد
پاسخ دادن
# درخواستعلی حسن زاده 1393-11-22 06:47
سلام علیکم .
آیا می شود نام کتاب را بگوییم و شما نرم افزار آن را در سایت قرار دهید ؟
............
پاسخ ما
علیکم السلام
بله اگر داشته باشیم قرار می دهیم
و یا شما متن آن را برای ما بفرستید
یا علی مدد.
پاسخ دادن
# سوالعلیرضا شریفی 1393-12-02 05:21
سلام خدمت شما بزرگوارانی که مصداق فرمایش آقا علی بن موسی الرضا سلام الله علیه هستید که فرمود خداوند رحمت کند کسانی را که اوامر و مطالب ما را احیا می کنند که همانا یکی از مصادیق اتم و بارز این فرمایش نشر احادیث و علوم اون بزرکواران است.
خدا اجرتون بده و عاقبت به خیر بشید به حق حضرت حجت سلام الله علیه
فقط میخواستم ببینم این نرم افزار در نسخه ویندوزفون چه زمانی عرضه میشه؟
تقریبا چقدر طول میکشه؟
بازم از زحماتتون کمال قدردانی و تشکر رو دارم
یا علی مدد و بر دشمنان اهل بیت لعنت
پاسخ دادن
# پاسخ: معرفی بازارکتاب اندرویدمحمود 1393-12-04 23:23
سلام هزاران سلام و درود برشما وهزاران تشکر ازشما
تشکر ازشما وظیفه ی من بوده و فکرمیکنم فائده ای جز دلگرمی برای شما ندارد
لذا ازخدا میخواهم اجر شایسته وعالی به شما عنایت کند
امیدوارم درپناه امام زمان محفوظ وسربلند باشید
پاسخ دادن
# نرم افزاربازار کتابعلی علیزاده 1393-12-04 23:48
سلام و خدا قوت . لطف راهنمایی کنید . من از نوت 8 استفاده میکنم ولی متاسفانه وقتی تو نرم افزار بازار کتاب قسمت تنظیمات ذخیره کتاب ها رو در حافظه جانبی قرار میدم کتاب های جدید دانلود میکنم نصب نمیشود در ضمن وقتی رو حافظه خود گوشی هست مشکل ندارد ولی خب مشکل حافظه دارم . با تشکر
-------------
جواب !!!
لطفا با شماره 09132000109 تماس حاصل فرمایید.یاعلی
پاسخ دادن
# کپی نکردن بیش از یک صفحهمصطفی 1393-12-09 07:12
سلام علیکم
دورود بر یاران و زمینه سازان ظهور بقیه الله الاعظم
مشکلی دارم ... در گوشی بنده برای کپی کردن متن کتاب بیش از یک صفحه را نمیتوان کپی کرد لطفا در صورت امکان بررسی فرمایید . التماس دعا
--------------
جواب !!!
با سلام این امکان در بازار کتاب قائمیه فعلا فعال نمی باشد.
یاعلی
پاسخ دادن
# ویندوزفون 8.1امید 1393-12-12 18:26
سلام من این نرم افزار را روی اندروید برای فامیلمون نصب کردم و خیلی ازش خوشم اومد خدا خیرتون بده . لطفا نسخه ویندوزفون 8.1 را هر چه سریعتر منتشر کنید چون مشتاق استفاده از کتاباتون هستم . التماس دعا
پاسخ دادن
# سوالعلیرضا شریفی 1393-12-14 14:15
با عرض سلام و خداقوت
میخواستم سوال قبلیم رو دوباره تکرار کنم و نمیدونم چرا پاسخ داده نشد
اونم اینکه کی ما میتونیم به امید خدا و اهل بیت از نسخه ویندوز فونی این نرم افزار ارزشمند استفاده کنیم
اگر لطف کنید و پاسخ بدین بسیار ممنون میشم
خدا و اولیائش به شما جزای خیر عنایت بفرمایند
یاعلی مدد
------------------
با سلام انشاء الله بزودی....
پاسخ دادن
# تشکرمحمد 1393-12-17 18:51
سلام علیکم
تشکر از زحمات برادرانی که این برنامه را اداره میکنند وپشتیبانی مینمایند خداوند اجرتان دهد
خیلی عالیست
اگه بشود صفحات رنگ تیره هم داشته باشد خوب میشه برای مطالعه
ممنونم
پاسخ دادن
# پیگیریعلیرضا شریفی 1394-01-08 22:55
سلام مجدد خدمت تمام دست اندر کاران این مجموعه ارزشمند
فقط دوباره میخواستم بدونم نتیجه زحماتتون برای وینفون به کجا رسید و موفق شدید که نرم افزار خوب و عالی کتابخانه دیجیتال قائمیه رو تو مارکت مایکروسافت قرار بدین؟
براتون آرزوی موفقیت و پیشرفت و عاقبت بخیری در دنیا و آخرت رو از خداوند متعال و صاحبان و موالیان نعمت یعنی محمد و آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین دارم
یاعلی
پاسخ دادن
# درخواست کمکمحمدامیر توحیدی 1394-01-09 23:32
سلام
کتآبهای دانلود شده را در تنظیمات ، مسیر فولدر،دستکاری کردم الآن همه پنهان شده لطفا راهنمایی فرمایید. میدانم که حذف نشده چون حافظه پره.
----
جواب !!!
لطفا با شماره 09132000109 تماس حاصل فرمایید. یاعلی
پاسخ دادن
# پیگیریعلیرضا شریفی 1394-01-19 10:01
سلام علیکم و خداقوت
چه خبر از اپ استور مایکروسافت و قرار دادن این نرم افزار ارزشمند در مارکت این شرکت؟
بعد از سال جدید منتظر خبرای خوب بودیم ولی ظاهرا هنوز رایزنیها جواب نداده
معلوم نیست کی این اتفاق خوب میفته تا ما بتونیم تو گوشیهای ویندوزی هم از این نرم افزار استفاده کنیم
خدا خیرتون بده
یاعلی مدد
پاسخ دادن
# بازار قائمیهعلی علیزاده 1394-01-23 01:24
سلام و خدا قوت . این نرم افزار شما یک عیب بزرگ دارد که از اول هم داشت و برطرف نشد اینکه گاهی اوقات بهم میریزد و وقتی کلمه ای را جستجو میکنم بعد روش کلیک میکنم به یک صفحه دیگر انتقال داده میشود با چند گوشی امتحان کردم همینطوری بوده تا زمانی که سیستم را به تنظیمات کارخانه برگردانم و با پاک کردن و دوباره نصب کردن هم درست نمیشود . ممنون
پاسخ دادن
# تشکرعزتی 1394-02-05 23:04
به نام خدا
ازاینکه عده ای از شیعیان علی علیه السلام در دوره ای از روزگار که فقر فرهنگ, فساد, تبعیض, بی عدالتی و غربت تشیّع بیداد میکند, دست بکار شده ودر راه اعتلای تشیع وخدمت به اسلام از راهی که سالهاست ابزار ترویج باطل است زحمت کشیده وابتکار بخرج داده و بی منّت و چشمداشت کار میکنند, احساس قدردانی خود را ابراز کرده و دراین ماه عزیز رجب, جمیع خیر دنیا وآخرت را برایتان مسئلت دارم.
یاحقّ
پاسخ دادن
# وینفونکیوان 1394-02-21 18:53
سلام تا چرا راجع به وینفون اقدامی نشده است؟!؟!
----------
باسلام انشاء الله بزودی عرضه می شود.
یاعلی
پاسخ دادن
# پاسخ: معرفی بازارکتاب اندرویدnima 1394-02-22 21:53
سلام.لطفا نسخه ویندوز فون رو هم ارایه کنید
hجرکم عندالله
...........
سلام
انشاء الله در آينده نزديك
يا علي مدد
پاسخ دادن
# ویندوزفونعلی 1394-02-25 18:32
سلام
بازارچه رو بی زحمت برای ویندوزفون قرار بدید...

ممنون یاعلی
پاسخ دادن
# لیستزاهدی پور 1394-03-11 20:31
سلام
می خوام کتاب جدید دانلود کنم. لیست کتاب ها را مشاهده نمی کنم. با تشکر
پاسخ دادن
# پاسخ: معرفی بازارکتاب اندرویدhamid0 1394-05-06 14:04
با سلام ، لطفا کتابهای استاد انصاریان که از این آدرس www.erfan.ir/farsi/book میتونید ببیند ، رو سایتتون قرار دهید
با تشکر
پاسخ دادن
# درخواستافشین 1394-05-19 22:44
سلام
لطفا نسخه ویندوز فون رو هم اضافه بفرمایید، مدت هاست منتظر هستیم
پاسخ دادن
# کتابخانه ویندوزیسید امیز 1394-07-24 13:52
ضمن تشکر از این حرکت ارزنده شما در دنیای مجازی
ما منتظر نرم افزار شما برای ویندوز 10 هستیم
پاسخ دادن
# تشکرکلهر 1394-10-06 11:14
با سلام با این حجم عظیم کاری که شما بدون توقع در جهت ترویج دین مبین اسلام انجام میدهید اطمینان داشته باشید که روز محشر سرتان بالا و رویتان سفید خواهد بود شک نکنید.
پاسخ دادن
# درخواست بازار کتاب ویندوزmajid 1394-10-09 18:22
باسلام و خداقوت.التماس دعا محضر مبارکتان و همکازان زحمتکش عزیر گرامی.ببخشید این نرم افزار کتابخانه دیجیتال ویندوزیتون کی می خواهد بیاید از مهر حدودا منتظرشم از شما تقاضامندم لطفا هرچی زودتر لینکش و بزارید بعد ببخشید یک سئوال دیگر چرا نرم افزار بازار کتاب را نمی توان برای ios و ویندوزفون گرفت لینکی ندارد یک صفحه باز میشود بعدش انگلیسی لینکی نداره.باتشکروابت سایت فوق العاده عالیتون.متشکر.
.......................
پاسخ
سلام عليكم
نرم افزار کتابخانه دیجیتال ویندوز آماده شده است و در حال تست است ان شاء الله بزودي رونمايي خواهد شد
برای ios و ویندوزفون در اپستورهاي آيفون و ويندوز فون موجود است
يا علي مدد
پاسخ دادن